JEDNODUCHÁ ÚSPORA ENERGIE NA DOSAH

Vyberte si z našej výnimočnej ponuky okien

KF 520

PLAST – HLINÍKOVÉ OKNO

Spája inovatívny dizajn s technickým know-how. Krídlo okna je vďaka svojmu sklenému vzhľadu zvonku neviditeľné a opticky ho nie je možné odlíšiť od pevného zasklenia. V tomto krídle sa taktiež skrýva revolučné uzamykanie I-tec Secure, vďaka ktorému je vypáčenie okna takmer nemožné – bezkonkurenčné v branži.

Zobraziť detail okna

KF 510

PLAST – HLINÍKOVÉ OKNO

Pre maximálnu bezpečnosť a moderný dizajn. Štíhly rám okna ako aj vynechanie zasklievacej lišty na vnútornej strane krídla umožňujú veľa presklenia, a tým aj presvetlenie obytných priestorov, ktorých pozitívne účinky na pohodu a komfort bývania ešte citeľne zlepšuje prémiové pokovenie skla ECLAZ®. Revolučný uzamykací mechanizmus I-tec Secure, ktorý ponúka maximálnu bezpečnosť s minimálnou námahou pri čistení vďaka patentovanému mechanizmu klapiek, je štandardne integrovaný do KF 510 a dosahuje bezpečnostnú triedu až RC3.

Zobraziť detail okna

HF 410

DREVO – HLINÍKOVÉ OKNO

Spája puristický dizajn s prirodzenosťou
Prírodný stavebný materiál drevo dosahuje vynikajúce izolačné vlastnosti v kombinácii s vonkajším hliníkovým krytom odolným voči poveternostným vplyvom. Integrované drevené jadro I-tec Core šetrí prírodné zdroje, je trvalo udržateľné a vďaka mimoriadne vysokej nosnosti umožňuje výrobu veľkých okenných riešení.

Zobraziť detail okna

HV 450

DREVO – HLINÍKOVÉ OKNO S INTEGROVANOU ŽALÚZIOU

Kompletne plošne lícujúci prechod rámu s krídlom, ako aj integrovaná ochrana pred slnkom medzi tabuľami skla spájajú HV 450 do celku. Žalúzie, rolety alebo Duette® sú integrované do okna a tým aj chránené pred znečistením. Vďaka dokonalej ochrane pred slnkom, nežiaducim pohľadom, teplom a hlukom si môžete vychutnať 4-násobnú ochranu len v jednom okne.

Zobraziť detail okna

ECLAZ® - prémiové pokovenie skla

Slnečné lúče zabezpečujú nielen osvetlenie miestnosti. Spektrum farieb a intenzita prirodzeného svetla vnášajú do miestnosti fascinujúcu a výnimočnú svetelnú atmosféru.  Pravé slnečné lúče majú pozitívne pôsobenie na naše zdravie, zvyšujú koncentráciu a zároveň vytvárajú pocit zdravia a pohody. Umelé osvetlenie a taktiež lampy s denným svetlom nemôžu tento účinok dosiahnuť.

Až do 10%  viac denného svetla s prémium pokovením skla ECLAZ®. Teraz v každom Internorm okne!

Výhody 3-skla

  • V zime sa dostáva dovnútra menej chladu → čím šetríte náklady na vykurovanie.
  • V lete sa dostáva do vnútra menej tepla → vnútorná teplota zostáva príjemná

Optimálne zasklenie

Kvalitné izolačné vlastnosti okenných systémov Internorm s trojitým tepelnoizolačným zasklením umožňujú až o 40% viac sklenených plôch ako dvojité zasklenie s rovnakými nákladmi na vykurovanie.