AKTUÁLNA INTERNORM AKCIA

Dub za cenu smreku!

Iba teraz môžete získať exkluzívne drevené okná HF 410 bez príplatku.

Drevené okná sú vďaka prírodnému materiálu a útulnosti neporaziteľné. Vďaka hliníkovému krytu z vonkajšej strany je drevo chránené pred vplyvmi počasia. Špeciálna pena, ktorá sa nachádza medzi drevom a hliníkom, zabezpečuje dodatočne perfektnú tepelnú izoláciu a vynikajúce U-hodnoty.

HF 410 - štyri dizajnové štýly

Vyberte si zo štyroch dizajnových štýlov: studio, home pure, home soft alebo ambiente, v ktorých je možné toto okno vyhotoviť.

Akcia platí pre všetky dizajnové štýly okenného systémy HF 410 od 12.9.2022 do vypredania zásob.

Internorm produkty garantujú vynikajúcu kvalitu, inovatívne technológie a možnosť individuálneho dizajnu. S viac ako 91 rokov skúseností v oblasti vvýroby a inovácií a s viac ako 27 miliónov výrobených okien a vchodových dvier sme európskou značkou okien číslo jedna. A to 100% made in Austria.

ECLAZ® - prémiové pokovenie skla

Slnečné lúče zabezpečujú nielen osvetlenie miestnosti. Spektrum farieb a intenzita prirodzeného svetla vnášajú do miestnosti fascinujúcu a výnimočnú svetelnú atmosféru.  Pravé slnečné lúče majú pozitívne pôsobenie na naše zdravie, zvyšujú koncentráciu a zároveň vytvárajú pocit zdravia a pohody. Umelé osvetlenie a taktiež lampy s denným svetlom nemôžu tento účinok dosiahnuť.

Až do 10%  viac denného svetla s prémium pokovením skla ECLAZ®. Teraz v každom Internorm okne!

Výhody 3-skla

  • V zime sa dostáva dovnútra menej chladu → čím šetríte náklady na vykurovanie.
  • V lete sa dostáva do vnútra menej tepla → vnútorná teplota zostáva príjemná

Optimálne zasklenie

Kvalitné izolačné vlastnosti okenných systémov Internorm s trojitým tepelnoizolačným zasklením umožňujú až o 40% viac sklenených plôch ako dvojité zasklenie s rovnakými nákladmi na vykurovanie.