HF-410

20160928084204_1474372486-csm_hf410_hoal_studio_774ee82fbc.png
Nový profil okien v ponuke

HF 410 - studio

DREVO-​HLINÍK

Jednotné materiály a farby interiéru zdôrazňujú Váš minimalistický štýl bývania a posúvajú pozoruhodné kúsky do popredia. HF 410 sa perfektne prispôsobuje Vášmu interiérovému zariadeniu. Rôzne farby a druhy dreva Vám ponúkajú nespočetné možnosti pri Vašom individuálnom farebnom stvárnení vnútorných priestorov. Dub šedý ako interiérová farba zodpovedá modernému štýlu bývania s čistými formami, jednoduchými materiálmi a decentnými farbami. Vyrobené presne na mieru otváravé a fixné zasklené okná je možné spojiť k veľkým plochám.

HF 410 studio - katalóg

 

HF 410 - home pure

DREVO-​HLINÍK

Ste štýlovo orientovaný a dobrý vkus je pre Vás dôležitý. Ceníte si výnimočné a kladiete dôraz na puristickú estetiku. Jasné, presvetlené miestnosti poskytujú pre Vás a Vašu rodinu priestor na realizáciu. Priamočiare, hranaté tvary zdôrazňujú architektúru Vášho domova. Váš životný štýl sa vyznačuje vysokou kvalitou a dizajnom. 

Vychutnajte si zaujímavé pohľady a výhľady pri skúmaní home pure štýlu.

HF 410 home pure - katalóg


HF 410 - home soft

DREVO-​HLINÍK

Váš domov vyžaruje harmóniu a pohodu. Vďaka množstvu rôznych prvkov stvárnenia si vytvoríte útulnú, príjemnú atmosféru bývania.  Kladiete veľký dôraz na vysokú kvalitu života, domácke pohodlie a Váš vlastný domov je pre Vás útočiskom pred všedným dňom.

Zažite zaujímavé pohľady a výhľady dizajnového štýlu home soft.

HF 410 home soft - katalóg


HF 410 - ambiente

DREVO-​HLINÍK

Široká paleta farieb a dreva nového drevo/hliníkového okna HF 410 Vám ponúka nespočetné možnosti na harmonické stvárnenie Vášho domova. Špeciálne tmavé hnedé tóny v kombinácii s antickým nábytkom a peknou podlahou vytvoria elegantnú atmosféru bývania. Vkusná elegancia je podporovaná aj skrytým kovaním.

HF 410 ambiente - katalóg