Home Pure

KF 510

Plast-​hliníkové OKNO

I-tec Secure

I-tec Zasklenie

Tepelná izolácia (v W/m²K)

Uw do 0,63

Zvuková izolácia (v dB)

33 - 46

Bezpečnosť

do RC3, RC2

Uzamykanie

úplne integrované

Plastové okno KF 510 ponúka maximálnu bezpečnosť
Nové okno KF 510 spája inovatívnu technológiu s puristickým dizajnom. S bezkonkurenčným uzamykaním I-tec Secure preberajú klapky precízne uzamknutie okenného krídla s rámom, vďaka čomu je takmer nemožné okno vypáčiť. Navyše tieto klapky ponúkajú jasné výhody aj pri čistení okien, keďže z krídla vyčnieva len niekoľko dielov. Vysoký podiel skla, ktorý umožňuje úzky rám tohto okna, podčiarkuje priamočiaru modernú architektúru domu a prepúšťa do miestností ešte viac denného svetla. Vďaka prémiovému pokoveniu skla ECLAZ® ako štandarde pocítite komfort bývania a pohodu vo svojom domove.

Technické vlastnosti

Rozmer (v mm)

Stavebná hlbka rámu90
Pohľadová šírka rámu/krídla95
Pohľadová šírka štulpu ( s 2 krídlami)100
Pohľadová šírka stĺpika ( s 2 krídlami)147

Druhy otvárania

Fixné
Otváravé a otváravo/sklopné
Sklopné
Posuvné okno
Uzamykateľné dvere
Posuvné dvere
Dvere s prahom
Von otváravé dvere

Tesnenia

Počet3
Farba dorazového tesnenia zvonku
  • bledo šedá/čierna

HOME PURE - s hliníkovým krytom

I-TEC SECURE v štandarde

I-TEC Zasklenie - maximálna bezpečnosť proti vlámaniu


KOLEKCIE

KĽUČKY

Decentné, hranaté Internorm kľučky sa perfektne hodia k priamočiaremu dizajnu Internorm studio okien. Napriek hranatému tvaru sa kľučky pohodlne držia v ruke. Väčšiu bezpečnosť zabezpečujú uzamykateľné kľučky alebo Secustik-kľučky.

SKLÁ

Okrem izolačných a ESG -kalených bezpečnostných skiel, ktoré všetky pochádzajú z vlastnej výroby, ponúkame Vám ešte množstvo špeciálnych skiel.

FARBY

Vyberte si z našej širokej palety farieb a vytvorte si okná podľa Vašich želaní. Okrem našich štandardných farieb Vám ponúkame ešte veľký výber špeciálnych farieb, ako napr. hirest farby vysoko odolné poveternostným vplyvom, farby drevodekoru a metalické farby atď.

KOLEKCIE