NOVOROČNÁ AKCIA

Využite obľúbenú akciu 3-sklo za cenu 2 skla a s cenami z roku 2023

Kvalita od európskej značky okien č. 1

Akcia platí na všetky INTERNORM drevo-hliníkové, a plast-hliníkové okenné systémy, len do 29. Februára 2024.

Rakúske okná INTERNORM sú symbolom vynikajúcej kvality, inovatívnych technológií a individuálnych možnosti dizajnu. Váš bonus: kvalitné tepelno-izolačné okná Internorm zabezpečujú vyššiu energetickú účinnosť a pomáhajú dlhodobo šetriť energiu.

ECLAZ® - najlepšie tepelnoizolačné sklo od Internorm

Výber okien s vhodným izolačným sklom sa pri plánovaní stáva čoraz dôležitejším. Štíhle rámy okien s veľkou plochou skla a vynikajúce tepelno-izolačné sklo sú základným predpokladom v modernej architektúre. Veľké okná preto vyžadujú špičkové izolačné sklo, ktoré na jedenej strane vynikajúco izoluje a na druhej strane vpustí do interiéru veľa svetla.

Aby ste získali ešte viac prirodzeného svetla do miestnosti, Internorm ponúka prémiové sklo s pokovením ECLAZ®  už v štandarde pri všetkých oknách. Podiely modrej vo svetelnom spektre sa prechodom cez sklo zosilnia a zabezpečia citeľne viac denného svetla – dokonca aj pri izolačnom 3-skle. Tým budú obytné priestory ešte svetlejšie a príjemnejšie a sklo zároveň zabezpečí vynikajúcu izoláciu okna a zvýšenú energetickú efektivitu.

Vaše výhody

Vďaka prémiovému sklu s pokovením ECLAZ® získate ihneď v každom našom okne najlepšie tepelno-izolačné sklo od Internormu. Toto izolačné sklo ponúka zvýšenú energetickú účinnosť a top tepelnú izoláciu. Ďalšia výhoda: aj ako izolačné 3-sklo extrémne prepúšťa svetlo a priestory sú svetlejšie a príjemnejšie.

V spoločnosti Internorm vyrábame plast hliníkové okná presne na mieru a presne podľa Vašich individuálnych želaní. Môžete si zvoliť veľkosť okna, farbu, kovanie, kľučku, bezpečnostné vyhotovenie, tvar okna ale taktiež pohľadovú a slnečnú ochranu. Okrem otváravých, otváravo-sklopných alebo sklopných okien ponúkame naše produkty aj ako pevné zasklenie, balkónové dvere, terasové dvere alebo veľkoplošné zasklenie. Taktiež posuvné okná resp. posuvné dvere ako aj zdvižno-posuvné dvere vyrábame v plast hliníkovom vyhotovení.

Drevené okná sú vďaka prírodnému materiálu a útulnosti neporaziteľné. Vďaka hliníkovému krytu z vonkajšej strany je drevo chránené pred vplyvmi počasia. Špeciálna pena, ktorá sa nachádza medzi drevom a hliníkom, zabezpečuje dodatočne perfektnú tepelnú izoláciu a vynikajúce U-hodnoty.
Okrem klasický druhov dreva ako smrek a smrekovec ponúkame Vám ešte dub, jaseň a orech. Tieto sú možné v rôznych farbách. Tým je možné Vaše okno perfektne prispôsobiť Vášmu interiéru, Vašej podlahe ako aj interiérovým dverám.

Načítavam...