Spoločnosť

Firma Pavlík, okná-dvere vznikla v roku 1996 so sídlom Brusník 39, Smižany, pobočka Podtatranská 4931, Poprad, sme obchodným partnerom rakúskej spoločnosti INTERNORM.

Naša spoločnosť sa dynamicky rozvíja a počas svojej existencie dokázala svoju silnú stabilitu na našom trhu, čím je pre svojich zákazníkov spoľahlivým partnerom na vysokej technickej úrovni. Venujeme sa predaju, odbornému poradenstvu a vysokokvalifikovanej montáži vykonávanej profesionálne vyškoleným montážnym tímom DREVO-HLINIKOVYCH, HLINÍKOVYCH a PLASTOVÝCH okien a dveri. Našim cieľom je uspokojiť požiadavky obchodného trhu a tým poskytnúť zákazníkovi tie najkvalitnejšie služby, či už samotnou kvalitou, servisom ale aj odborným poradenstvom.

 

Patríme k prvým trom certifikovanym 1st Window partnerom na Slovensku – programu CUSTOMER CARE – starostlivosť o  zákazníka spoločnosti INTERNORM. Sme odborným partnerom, zodpovedne sprevádzame zákazníka pri kúpe, radíme mu pri riešení detailov, plníme jeho individuálne želania a zabezpečujeme odbornú montáž okien a dverí. Jednou z najdôležitejších podmienok udelenia certifikátu je úspešné zvládnutie komplexných školení a celého radu skúšok odborných poradcov a montážnych pracovníkov.

Tento originálny, zatiaľ jedinečný, program v oknárskej brandži jasne a prehľadne garantuje konštantne dobré služby.


Kvalita okien spolu s kvalitou vykonaných prác je našim prvoradým prostriedkom na získavanie a udržanie si zákazníkov. Ako odmena za inovaciu, rozvoj spoločnosti a vynikajuce pracovne výsledky firmy Pavlík, okná-dvere, sme počas našich pracovných uspechov boli ocenení mnohými certifikátmi a diplomami..

O spoločnosti