Kvalita made in Austria

traun[1].jpg Traun/Horné Rakúsko: Výroba okien, izolačného skla a produktov z hliníku
sarleinsbach[1].jpg Traun/Horné Rakúsko: Výroba okien, izolačného skla a produktov z hliníku
lannach[1].jpg Traun/Horné Rakúsko: Výroba okien, izolačného skla a produktov z hliníku

Vedúce, technologicky rafinované a trvalé riešenia v odvetví – už 80 rokov

Ako číslo jeden na trhu udáva Internorm takt a stanovuje kritéria v rámci celej Európy. V najmodernejších výrobných halách Európy v Traune, Sarleinsbachu a Lannachu sa vyvíjajú a vyrábajú kvalitné produkty s etiketou 100% „Made in Austria“.

Celoeurópsky 1.820 zamestnancov sú vo svojom jadre špecialisti zaľúbení do detailu, ktorí tvoria s dávkou vášne a vynaliezavosti. Odráža sa to v enormnej veľkosti a hĺbke sortimentu a vedúcou pozíciou vysoko tepelne izolačných okenných a dverných systémov. Vďaka konzekventnej stratégii v kvalite a inováciách sa Internorm nachádza na úrovni najvyššieho technického pokroku.

 

S výrobkami od spoločnosti Internorm – či už sa jedná o plastové, plastovo/hliníkové alebo drevo/hliníkové okno, vchodové dvere z hliníka alebo drevo/hliníka, tieniacu techniku alebo ochranu proti hmyzu- rozhodli ste sa pre inovatívnu technológiu a dizajn s vysokými nárokmi a tým pre dlhodobú investíciu. „Celkovú koncepciu okenných systémov“ máme kompletne vo vlastných rukách – od výskum a vývoja cez vlastnú extrúziu, výrobu skla a najmodernejšie a najpremyslenejšie výrobné technológie až po logistiku.

 

Každý Internorm výrobok je vyrobený na mieru podľa Vašich individuálnych prianí a dokumentovaný podľa identifikačného čísla „Identity Nr.“. Internorm Vám preto ponúka jedinečnú, v odbore vedúcu kvalitu výrobkov a rozsiahle záruky.