Ochrana proti slnku & hmyzu

NÁPADY, KTORÉ VŠETKO SCHOVAJÚ DO TIEŇA

Pohľadová a slnečná ochrana dotvára okno na funkčnú jednotku. V lete udržiava Vaše miestnosti v chlade, stará sa o dodatočnú tepelnú izoláciu v zime a každý deň chráni pred hlukom, zvedavými pohľadmi a nevítanými hosťami.

Ponúkame Vám rolety a okenice v rôznych modeloch a vyhotoveniach a s integrovanou ochranou proti hmyzu, ale aj vnútorné a vonkajšie žalúzie.

SoIns_studio_Vorsatzrollladen[1].jpg    SonIns_hs_Raffstore[1].jpg    SoIns_amb_Fensterladen[1].jpg
Nadokenné
minirolety Okrem nadokenných miniroliet ponúkame aj predokenné rolety, aj vo vyhotovení pod omietku; dostupné aj ako dizajn varianta s oblúkovou skrinkou.
  Vonkajšie žalúzie
S vonkajšími žalúziami môžete pomocou nastaviteľných lamiel optimálne regulovať intenzitu svetla a tepla; perfektná možnosť kombinovania so systémami proti hmyzu.
  Okenice
Hliníkové okenice ponúkame v rôznych prevedeniach (panely, ozdobné prvky atď.), s pevnými alebo pohyblivými lamelami ako aj s integrovanou sieťkou proti hmyzu.

 

Ochrana proti hmyzu

KONIEC S DOTIERAVÝM HMYZOM!

S Internorm systémami proti hmyzu sú nevítaní hostia minulosťou. Systémy sú vyrobené na mieru a priamo prispôsobené stavebným podmienkam. Môžete ich aj perfektne integrovať do Internorm - systémov okeníc, roliet a žalúzií s ochranou pred slnkom.

Ponúkame Vám nasledovné programy:

  • rolovacia sieťka proti hmyzu
  • otváravý rám
  • pevný rám
  • posuvný rám
SoIns_studio_insektenschutz[1].jpg    Insektenschutz_Drehrahmen[1].jpg    Insektenschutz_Schieberahmen[1].jpg
Rolovacia sieťka proti hmyzu
montuje sa priamo na okno alebo je integrovaná do skrinky rolety; vďaka funkcii rolovania ponúka vysoký komfort.
  Otváravý rám
pre otváranie okien a balkónových dverí niekoľko krát za deň, je možné použiť systém magnetového uzatvárania smerom von.
  Posuvné rámy
obzvlášť vhodné pre veľkoplošné elementy.