Okná

Vyvíjame a vyrábame kvalitné okná

Každé Internorm okno je vyrobené presne podľa Vašich predstáv a presne na mieru. Naše produkty Vám ponúkame v rôznych veľkostiach, vyhotoveniach a dizajnoch – ako bezrámové okná, plošne lícujúce alebo hranaté rámy, ale aj okná so zaoblenými hranami na krídle a ráme. Hodia sa ku každému architektonickému štýlu a dizajnu Vášho domu.

Perfektná ochrana proti vlámaniu, vynikajúca tepelná ako aj zvuková izolácia okna sú v spoločnosti Internorm samozrejmosťou. Kladieme veľký dôraz na prepracovaný dizajn a dokonalé spracovanie až do najmenšieho detailu. Rozsiahle príslušenstvo okien Vám ponúka pri stvárnení nespočetné možnosti. Ponúkame Vám nielen množstvo kľučiek v rôznych dizajnoch, ale aj okenné kovania s dizajnovými uzatváracími protikusmi. Vyzerajú nielen veľmi dobre, ale dokonca uľahčujú čistenie okien.

Okrem otváravých, otváravo-sklopných alebo sklopných okien môžu byť naše produkty vyrobená aj ako fixné zasklenie, balkónové dvere, terasové dvere, posuvné okná príp. posuvné dvere, zdvižno-posuvné dvere, veľkoplošné zasklenia a aj ako pivničné okná.

Inovatívny výrobca okien

Internorm je známy svojimi inováciami na trhu s oknami, Už v roku 1963 sme spoznali – ako priekopníci v Rakúsku výhody plastového materiálu. Odvtedy vyrábame plastové okná, neustále ich vyvíjame a vytvárame revolúciu v oknárskej branži.

PLASTOVÉ OKNÁ

Plastové okná sú stále najobľúbenejšie okná v Rakúsku. Preto ich pre Vás vyrábame presne na mieru a v rôznych vyhotoveniach.

PLAST - HLINÍKOVÉ OKNÁ

Hliníkový kryt zvonku je ľahký na údržbu a môže byť vyhotovený v rôznych farbách a štruktúrach.

DREVO - HLINÍKOVÉ OKNÁ

Svojou prirodzenosťou a komfortom sú drevené okná bezkonkurenčné. Aby tieto vlastnosti dreva boli dlhodobo uchované, chránime drevo zvonku ochranným hliníkovým krytom.

Pivničné okná

Pre pivničné okná Vám odporúčame plastové okná značky Optima. Tieto sú k dispozícii s pokoveným izolačným sklom. Ochranu proti myšiam zabezpečuje ľahko montovateľná sieťka v bielom. Okná do kotolne sú špeciálne vyrobené z ťažko horľavých profilov, ktoré zabezpečujú stále vetranie cez mriežky aj pri zatvorenom okne. Na základe rôznych stavebných predpisov odporúčame preveriť na stavebných úradoch schválenie plastových okien do kotolne.

StudioXL - nadrozmerné okná

Precízne a s láskou k detailu vyrába Internorm nadrozmerné a individuálne architektonické prvky. Vďaka vášni našich zamestnancov, správnym materiálom, jedinečným výrobným metódam vznikajú výrobky, ktoré sú nielen pekné a energeticky úsporné, ale taktiež spĺňajú najvyššie nároky v každom detaily.

Pre každý typ vhodný štýl

Vkus každého je rozdielny, stavebné štýly rôznorodé a typy bývania taktiež veľmi individuálne. Práve okná a dvere zohrávajú v bývaní veľkú rolu a podčiarkujú architektúru a tým smerodajne celkový charakter domu.

Internorm produkty získate v rôznych dizajnoch. Nerobte pri zariaďovaní Vášho vysnívaného domu žiadne kompromisy a rozhodnite sa pre okná a vchodové dvere, ktoré sa hodia k Vášmu štýlu.

Aby ste rýchlejšie našli produkty, ktoré sa hodia k Vašej architektúre, rozdelili sme naše okná a vchodové dvere do štyroch dizajnových štýlov:

STUDIO: Tento architektonický štýl je v stvárnení veľmi puristický. Čisté formy a redukované stvárnenie sú ním typické. Minimalistický štýl bývania je redukovaný na to podstatné.

HOME PURE: Jasné, presvetlené priestory vytvárajú priestor na realizáciu. Priamočiare hranaté tvary a moderný dizajn zdôrazňujú túto architektúru.

HOME SOFT: Tento stavebný štýl vyžaruje harmóniu a pohodu. Domáci komfort v bývaní poskytuje útulnosť a sympatiu.

AMBIENTE: Secesia, tradičné, klasické domy a elegantné vidiecke sídla presne vystihujú tento architektonický štýl. Kompozícia nadčasovej klasiky a elegancie.

Designstile